Březen 2017

18.3.2017

18. března 2017 v 21:29 | C. |  Co jsem snědla
Čusky, čusky,

jdu se vám pochlubit s mým vysoce "ukázkovým" jídelníčkem.. HA-HA-HA.

Snídaně: -
Svačina: jogurt a 6 kostek čokolády
Oběd: bramborový salát (vegetariánský)
Svačina: chleba a půlka hermelínu
Večeře: krokety z restaurace, tatarka a zelenina

Pohyb: nula nula prd a troška chůze
Tekutiky: kafe, kafe, kafe, minerálka, džus a crazy wolf

Joujoujou, C., ty vedeš! Ty vole, ono když si to člověk jen tak v hlavě přemítá, tak mu to přijde jako málo, ale pak to vidí černé na bílém a zhrozí se.. A možná mě napadla dobrá věc... Můžu si tyhle články psát už od rána a tím budu mít přes den kontrolu, co jsem snědla, protože, když to vidím jen ve své mysli, tak mám tendenci to hodně zaokrouhlovat dolů, zatímco když si to budu všechno psát (a když nebudu mít čas, tak třeba i do poznámek), tak budu vědět, kolik už jsem toho měla.. :) + až budu mít vešker zdravotní problémy už konečně za sebou, tak chci zase začít chodit do fitka (ano, zase) a do toho mě vzali na brigádu, sice jenom za kasu, ale i tak budu zaměstnaná, čiže nebudu mít čas na jídlo a budu mít víc financí. :3

To zní jako good deal, takže se zítra ozvu kočičky a teď se jdu podívat na vás. :*

Citově nevyrovnaná

15. března 2017 v 21:34 | C. |  Co se mi děje
Ahoj krásky,

snad jste si nemysleli, že se mě zbavíte :D Nicméně, určitě tušíte, že tu nebudu psát jídelníček, protože ani nemůžu, pozvracela bych se. Kdybych se sama sobě zvládla podívat do očí, možná by to pak šlo, ale nejde. Nic mě neomlouvá, vím to, ale i tak píši tento článek za účelem si trochu ulevit od stresu a asi se i vybrečet, protože, proč ne? Je to blog, je anonymní, nikdo o něm neví a pokud jsem to někomu kecla (a že dvěma mým kamarádům jo), tak jsou určitě tak blbý, že si nezapamatovali adresu.

Jak říkám, jídelníček byl katastrofální, dohromady tak 1000 - 1500 kcal, ale zase pozitivní, že od 16 hodiny jsem už nejedla. Jo, vlastně 2 mini krekry, což mělo dohromady asi 50-100 kcal. Ale to je jedno, dnešní článek nebude o jídle, i když taky možná bude jeho malou součástí. Teď k jádru věci.


Přijde mi, že absolutně nevím, co dělat dřív. Nevím, nestíhám, pak zapomínám, pletu všechno do sebe, nevím komu dřív zavolat, co dřív zařídit, kam si dřív zajít, jakého doktora obvolat jako prvního, který úkol do školy udělat jako první a mohla bych jmenovat i dál. Musím si zařídit brigádu, ale jakože pozitivum je, že už jí mám, jen si musím oběhat pár píčovin a pak tam jít zpátky i s těma píčovinama (vstupní prohlídka, pro trestní rejstřík atd atd). No prostě stresy jako kráva a do toho mám kámoše, kteří si furt na něco stěžujou, přitom kdyby měli mojí honičku, tak se poserou. I když.. takových je jenom pár, pak tu jsou lidi, kteří na tom jsou podobně, třeba kámoška maturuje, takže si stěžujeme navzájem. :D Ale prostě, agrrr.

Díkybohu za ty antidepresiva, akorát mám po nich pocit ještě větší žravosti. Do toho nechci kouřit, protože mi to leze do financí, ale když nebudu kouřit, hádejte čím si to budu na 100000000% vynahrazovat? :D No samozřejmě, že jídlem.. Tohle je můj věčný problém: Kouření a žrádlo. S obouma jsem nespokojená, oboje nechci, ale vím, že na obou jsem závislá. Na kouření psychicky a na žrádlu fyzicky, jenže to vede k přecpávání a to vede k mojí váze. Je mi zle... už zase. Tohle je prostě jak koloběh a já už nevím, jsem ve stresu a místo toho, abych kvůli němu hubla, tak jsem furt na místě a depčím jak patnáctka.

Plz, help me, somebody, please. I need it.

6.3.2017

6. března 2017 v 20:26 | C. |  Co jsem snědla
Oh GOOOOOOOD

Čaute lásky,

dnešek byl snad ještě horší.. začínám se zase dostávat do fáze věčného stěžování si, ale přejdeme rovnou k věci:

Snídaně: musli s mlékem
Svačina: -
Oběd: půlka osmaženého hermelínu s půlkou celozrného rohlíku a dvěmi cherry rajčátky
Svačina: druhá půlka hermelínu a jedna lžíce bramborové kaše, 1 toust s lučinou a hořké kaštany :))) - cca půlka vyzvracena
Večeře: toust s 2 plátky eidamu, rajčatem a ramou

Pohyb: píču pohyb, jen chůze a to mizerná
Pití: sójové mléko, 3x kafe, sklenička a půl coly, voda

Výčitky? Nechutné.. Proto jsem si vyvolala zvracení, abych to aspoň částečně omezila... Ani si nechci stoupnout na váhu, jak se bojím... Nebyla jsem ve škole, takže jsem o to víc žrala, mám strašný pocit viny a ani antidepresiva mi nepomáhaj.. Nevím, na mě prostě funguje nejíst, protože jakmile se snažím jíst zdravě, tak se skloním k přežírání, takže zítra si povoluju maximálně 500kcal.

Snad mi to vyjde, chce se mi teď brečet.
Doufám, že jste měli lepší den zlatíčka, tak dobrou..

5.3.2017

5. března 2017 v 22:47 | C. |  Co jsem snědla
Ahoj, tohle bude megarychlý článek a budu v něm převážně sprostá...

Jsem píča, kretén, kokot, debil atd ... Žrala jsem jak pominutá a vůbec nevím, proč to ve mně takhle cvaklo.. no, včerejší párty jsem měla dva tousty s ředkví - vegetariánské tousty a 1 vegetariánský malý chlebíček a k tomu jeden kousek dortu... + Samozřejmě alkohol... No dnešek je asi ještě horší..

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: musli s mlékem
Večeře: bageta s 4x plátek eidamu (30%) a cherry rajčata, půlka 1 porce hranolek :))))


Jsem na sebe nasraná jako dělo... Tenhle týden, co teď bude si dávám předsevzetí dostat se na 90kg, protože pokud nebudu mít stanovený pevný cíl, nikam se nedostanu... Takže... Hodně štěstí holky, já jdu dneska už s prominutím spát a buď zítra ráno, nebo ve škole vás tak nějak oběhnu lásky ❤❤

4.3.2017

4. března 2017 v 12:51 | C. |  Co jsem snědla
Ahoj krásky,

tak je víkend a nám končí jarňáky, což znamená, že příští týden budu muset do školy ...
No nevím, jak to bude s jídlem a docela se toho bojím, takže snad to nějak přežiju o kafi a o žvejkačkách, nicméně, dneska jsem se rozhodla si udělat takový ... nechci říkat cheat day, protože je nesnáším, ale rozhodla jsem se si povolit kvalitní oběd, samozřejmě se zeleninou a vším, tak snad potom nepřiberu dalších 10kg..

Dnešní váha: 93,7

Snídaně: -
Svačila: trochu mysli s mlékem
Oběd: bramborové placky, 2x plátek eidamu (30%), 4x cherry rajčátko (do 500kcal)
Svačina: ?
Večeře: ?

Pití: zatím voda a minerálka
Pohyb: zatím jen uklízení, ale plánuju procházku

Jo a ještě jeden fail... dneska má kámoš oslavu narozenin, takže ať při mně stojí všichni andělíčci svatí a neopiju se, nechci po minulém víkendu strčit alkohol ani do ruky, takže tam budu tak max. o cigaretách a jednom kafi za druhým :)

Jdu tam v 6, takže se buď předtím a nebo tam ozvu (maj tam wifi) :D

Tak pa krásky moje štíhlé. ♥


3.3.2017

3. března 2017 v 20:15 | C. |  Co jsem snědla
Ahojte zlatíčka,

asi mám pocit, že brzo shořím. Jsem tlustá, ošklivá a hladová. Ale pokud chci být štíhlá, musím být hladová.. Tohle si říkám pořád dokola a asi mi to začíná lézt na mozek.. Asi se to brzo spraví, doufám v to, je to asi jen o zvyku, ale už jsem v hubnutí selhala tolikrát, že teď to chci dotáhnout do konce.. Samozřejmě tak, abych si neublížila, zas takový blázen nejsem, jakmile uvidím, že je něco zle, tak to napravím, ale prostě .. chci být štíhlá.. :)

Snídaně: trochu musli s mlékem (asi 100kcal)
Svačina: -
Oběd: sýr s 1x racio chlebíček (dohromady asi 150kcal)
Svačina: 1x bramborová placka (asi 7cm x 5cm)
Večeře: -

Pití: 2xkafe, voda, minerálka, crazywolf v plechovce
Pohyb: jak jinak, než chůze..

Nejhorší je, že když se takhle na ten jídelák podívám, přijde mi to jako strašně moc jídla... přitom mi kručí v břiše. :D Snad zítřek bude jiný..

Mějte se lásky ♥

Motivace jako sviň!

3. března 2017 v 9:03 | C. |  Čím se inspiruju
Ahojte dámy!

Píšu takhle brzo ráno, protože a jelikož.. Dneska je to týden, co jsem tak nějak začala s anou.. na začátku jsem měla něco kolem 97kg.. dneska si stoupnu zhnuseně na váhu a tam mě přivítá 93,9kg! :3

Vám se to teď bude asi zdát jako píčovina, protože tlustá jsem furt stejně, ale víte, jak mě to motivuje?! ❤ Je to důkaz toho, že ana je něco, jako můj parťák, který mi zajistí krásu a štíhlost..

A jelikož mám dobrou náladu, tak vám sem rovnou hodím nějaké to thinspiro, ať se namotivujete stejně jako já, princezny. ❤


2.3.2017

2. března 2017 v 12:43 | C. |  Co jsem snědla
Ahoj ahoj lásky,

tak jsem teď byla celé dopoledne po doktorech, takže jsem psychicky a asi i fyzicky komplet vyčerpaná a bohužel jsem si musela dát oběd .. Takže jídelák zatím je:

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: asi 300ml brokolicové polívky (brokolice, 75ml smetany, brambory, jedna špetka soli, mléko) s krutony (celozrný chleba osmažený na ramě)
Svačina: 1x bebe sušenka (55,12kcal)
Večeře: -

Pití: 3x káva (tučná jako píča), 2x kakao, minerálka, voda, cola 100ml
Pohyb: chůze 4km

Ale asi rovnou můžu říct, že se jídla dneska už nedotknu, je mi blbě a cejtím se přežraná, ale na druhou stranu vím, že to bylo třeba, protože poslední jídlo jsem měla před dvěmi dny odpoledne.. Utěšuji se tím, že to byla v podstatě jen kalorická voda s chlebem.. I když je to utěšování na nic.


Večer ještě hodím update, tak večer ještě čekněte, během dne se podívám na vaše úspěchy. <3

UPDATE!!!


Jsem prostě debil... Kámoš mě pozval do kavárny a tam jsem si dala kurva kalorický vanilkový latté a pak jsem ještě upíjela z kámošky horké čokolády a coly, protože jsem se podělili .. Jsem píča největší.. a když jsem vycházela, tak mě přepadla strašná křeč do břicha, ale úplně neskutečná, takže jsem si musela dát ještě jednu tu bebe sušenku (jak jsou v balení čtyři) .. je mi ze sebe blbě .. dneska si dám chvíli na orbitreku ještě, kdyžtak to ještě dopíšu do pohybu, aspoň 5 minut svižného běžení, protože jsem ze sebe zhnusená..

Možná si někteří budete říkat, že je to přehnaná reakce, ale já tu anu beru fakt vážně, vždycky jsem selhala, jednou mi jedna holčina na starém blogu napsala, že pokud do té any nepůjdu na 100%, tak ať jí radši vůbec nedělám a od té doby ušlo pár let, já si na anu od té doby netroufala, protože jsem se bála a dopracovala jsem se k téhle zpíčis váze, takže teĎ nechci polevovat.. Proto mě serou ty zkurvený cukry, co jsem do sebe dneska narvala... no nic, zítra to bude snad lepší, máma je v práci (+celý víkend), takže nebudu muset jíst :3 Jen se pak bojím školy.. Snad to zvládnu a vy všichni, co tohle čtete se mnou :)

Mám vás ráda kočky, tak se držte! Jsme silné! ♥

1.3.2017

1. března 2017 v 17:59 | C. |  Co jsem snědla
Ahoj zlatíčka,

asi mám pocit, že vypsání svých pocitů a následné čtení komentářů mi pomáhá víc, než se svěřit někomu ze svých přátel.. Ne, že bych své kamarády neměla ráda, nebo v nich neměla důvěru, ale furt nechci, aby věděli všechno.. Například o aně neví nikdo.. Ví, že se snažím zhubnout a možná i, že jsem omezila jídlo, ale to, že se dobrovolně nechávám stahovat anou, to neví nikdo. A nikomu to ani říct nechci, protože by to nepochopili.. protože nikdy tlustí nebyli..

Dneska jsem měla good day, protože a jelikož:

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: -
Večeře: -

A mám takový pocit, že to dneska ani jiné nebude, protože hlad možná mám, ale chuť vůbec..

Pohyb: chozeníčko (5,79km = 532,3kcal)
Pití: 2x kafe, minerálka, voda, 1x kakao

Fakt mě mrdá, že kvůli zdraví nemůžu cvičit a hýbat se, věřte tomu, nebo ne, ale i když jsem líná jako prase, tak v téhle fázi už jsem schopná všeho, aby šla moje váha dolů.. Přijde mi, že co se týče jídla, tak už to ani nejsem já, protože kdykoliv jsem se o anu snažila, tak jsem měla přežery jako kráva a musela jsem se od toho jídla držet dál a strašně se přemlouvat .. Dneska jsem byla v supermarketu a šla jsem kolem regálu s čokoládama a sušenkama a normálně se mi to hnusilo. Jindy bych slintala.. A celý den, jako bych se bez jídla obešla... No nechápu, možná se mi fakt zavrtává do podvědomí. Paradox je, že mě to sice děsí, ale zároveň i láká..

Tak se mějte krásky. :)