Únor 2017

28.2.2017

28. února 2017 v 19:59 | C. |  Co jsem snědla
Čusky busky,

tak dnešek byl kurva na píču den... (Jakože skoro jako každý, hah)
Né, to zas přeháním :D Ale na píču začal, to si neodpustím.. ráno jsem šla k doktorce skrze jeden takovej problémik, kterej mi už dva roky dost komplikuje život a jelikož nechce zmizet, tak jsem byla na kontrole, kde mi frajerka řekla, že musím na chíru.. Tak jsem tam jela a tam mi řekli, že možná budu muset znova na operaci.. hahahahaha.. píči.
Moc se mi nechce psát ten problém, protože je to přeci jen trochu osobnější, ale ve zkratce kvůli tomu nemůžu skoro nic... A k mojí smůle ani cvičit..
Takže jedinej pohyb, co můžu jsou procházky a ani při těch se nemůžu zapotit, protože ... chmmm, popíči situace.
No a pak jsem byla doma a navečer jsem šla s kámošem ven, kterej mi zlepšil den. :D

A co se jídeláku týče:

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: čokoládovej termix
Svačina: celozrná houska, půlka hermelínu a 2 cherry rajčátka
Večeře: -

Pití: voda, 2x kafe, minerálka a rockstar
Pohyb: nula nula prd ... a chůze no

Dneska se mi nedařííííííííííí, ale furt se držím pod 700kcal, tak je to ještě docela v pohodě ..
No lásky, snad mi ten pohyb odpustíte, ale bohužel s tím fakt nemůžu nic dělat.. aspoň ne v této situaci, protože .. vy víte.
Tak pá.

27.2.2017

27. února 2017 v 21:25 | C. |  Co jsem snědla
Čus čus,

tak dnešek byl docela na pohodu, jakože jsem na sebe docela i pyšná, že to zvládám celkem bez obtíží a žádný stavy přežírání zatím nepřišly (ťuk ťuk na zoubky) ...

Snídaně: banán
Svačina: -
Oběd: mozarella a celozrná houska - 1/3 vyzvracena
Svačina: -
Večeře: -

Pití: 3 slazené kafe (fuck), voda, džus - vyzvracen
Pohyb: procházečky a 5 min. na orbitreku (líná píča, co za 5 minut už nemohla - jsem nasraná)

Tak jakože docela na pohodu, no nevím, každopádně jít spát s prázdným žaludkem je mnohem příjemnější, než být přecpaná... A ty cukry v kafi zítra ještě vychodím, protože jdu k babče na vesnici a ta cesta není krátká a ještě jí tam budu uklízet.. jen budu nucena žrát krupicovou kaši, takže to bude moje jediný jídlo, abych si to tolik neposrala... a odpolko další cvičení, jelikož jsem za ten dnešní kolaps fakt nasraná, jako bych to ani neudejchala, až tak špekatá jsem.. no do píííííčiiiiiii.

Nic, dobrou lásky moje hubeňouňké, mám vás ráda.

O hovně

27. února 2017 v 15:22 | C. |  Co se mi děje
Nechci patřit k těm emo blogům, co si furt na všechno stěžujou, fakt nechci, ale když je to všechno anonymní a já jsem prostě nasraná a momentálně bezmocná, tak co už.. Klidně budu emo, jen proto, abych mohla vyjádřit, co všechno nenávidím a jakej je život zmrd.

Výsledek obrázku pro pro ana tumblr skinny
Lidi, kteří žerou 3x to, co já jsou jak tyčky a já jsem jak meteorid. Tohle je tak na píču, že to ani není možný.. Lidem, kterým se snažím pomáhat mě posílaj do píči, když chci udělat něco produktivního, tak stejně přijde někdo, kdo mi řekne, že je to naprostá píčovina. Docházej mi antidepresiva a když si zavolám na psychiatrii, jestli bych si nemohla přijít pro recept, píča mi to nebere. Jinak jsem dneska měla k snídani banán a k obědu mozarellu s celozrnou houskou, ale nebojte, už nic jíst nehodlám, jen pít vodu s chia semínkama. Jo a měla jsem ještě pomerančovej džus, ale ten jsem vyzvracela a možná i trochu toho oběda, nevím.. přes slzy jsem obsah neviděla, ale asi něco málo.. Už chci bejt hubená jako tyčka, sice mi všichni říkaj, že je to odporný, ale stejně by si radši vybrali 50kilovou postavu, než mojí.. a pak mi nadávaj, že nežeru. Vždycky, když jsem se o anu snažila, tak jsem to všem vyprdelila a oni mi pak říkali, že je to píčovina a ať to nedělám.. Já je poslechla a zase jsem ztloustla ještě s pár kilama navíc, jako bonusem.. Teď na ně seru a nikomu to říkat nebudu, však oni se budou divit, až mě v létě uvidí..


No nic, aspoň nějak se můžu vyjádřit, když už nic, tak se mějte a užívejte sluníčka. :)

26.2.2017

26. února 2017 v 21:32 | C. |  Co jsem snědla
Ahoj,

tak snad mě vezmete mezi sebe. Jsem osmnáctiletá tlusťoška, kterou její postava sere už od narození. Hodněkrát jsem měla pro ana období, ale nikdy to nevydrželo.. teď jsem už tak zoufalá a v takové depresi (ne jen z postavy), že tu chuť na jídlo ani nemám.. tak snad se bude jídelníček líbit.

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: tmavá houska a uzený sýr
Večeře: -

Pití: alkohol (pili jsme přes noc), voda, kafe
Pohyb: 6km procházka s kamarádem

Kdyžtak vím, že je toho pohybu málo, ale mám bolehlav a asi na mě něco leze, takže jsem necvičila.
Doufám, že zítra to bude lepší, tak se mějte lidi a dobrou noc.